Vytisknout
Kategorie: Uncategorised

Info2017 09

Vytisknout
Kategorie: Uncategorised

Upozornění:

V rámci rovného přístupu k volebním subjektům pro volby do Směnovny Parlamentu ČR oznamujeme, že jsme přijali opatření , které omezuje výlep plakátů v rámci předvolební kampaně. Na jedno stanoviště výlepové plochy připadá pouze jeden plakát velikosti max. A3 ( může být menší) pro volební subjekt. Konkrétní informace k podmínkám výlepu jsou k dispozici na http://www.tsmt.cz/index.php/ostatni-sluzby/vylep-plakatu, případné další informace poskytne ....


 

Vytisknout
Kategorie: Uncategorised

Logo 15let

Jsme s Vámi 15 let !

V září tomu bude 15 let, co byly transformovány  Technické služby města Moravská Třebová příspěvková organizace na společnost s ručením omezeným.  Za tu dobu firma prošla mnohým rozvojem.

V současnosti zaměstnáváme cca 55 osob na TPP. V sezóně je u TS zaměstnáno až 100 osob. Aktivně spolupracujeme s Úřadem práce a zaměstnáváme osoby na VPP (veřejně prospěšné práce). Lze u nás také vykonávat VS (veřejnou službu) a OPP (obecně prospěšné práce).

Technické služby spravují pro město většinu nemovitostí, ať už domů – bytový a nebytový fond, tak objekty pro služby veřejnosti- zámek, zimní stadion, Moravskotřebovský aquapark, atletický stadion, veřejné WC, hřbitovy, in-line stezky na Knížecí louce a další. Provozujeme nafukovací tenisovou halu. Pečujeme o objekty turistických tras- Hřebečské důlní stezky, Cesta od renesance k baroku, vycházková trasa po významných hrobech moravskotřebovského hřbitova. Realizujeme opravy chodníků a drobné stavební práce, spravujeme veřejné osvětlení, provádíme letní i zimní údržbu komunikaci. Zajišťujeme péči o městskou zeleň. Provozujeme sběrové dvory, kompostárnu, svážíme odpady.

Snažíme se o rozvoj a důstojný vzhled našeho překrásného města. Realizujeme množství malých projektů a revitalizací. Děkuji tímto vše zaměstnancům společnosti za obětavou práci a nekonečnou snahu učinit a udržet Moravskou Třebovou krásnou, čistou a voňavou.

JSME S VÁMI 15 LET!

Za tým Technických služeb Moravská Třebová s.r.o., Gabriela Horčíková - jednatelka


 

Veřejné bruslení o jarních prázdninách

Vytisknout
Kategorie: Uncategorised
Od 13.9. je zahájeno veřejné bruslení na zimním stadionu
 
Rozpis veřejného bruslení naleznete ZDE
 
rehau arena
 
 

Vytisknout
Kategorie: Uncategorised

Zveme Vás k odběru, případně sledování našeho Youtube kanálu, najdete zde informace nejen o MESOH, ale také ostatní zajímavosti

youtube

https://www.youtube.com/channel/UCM2j4ztPSlmyk9cjsADULkw


Copyright 2011 Aktuálně:. Vytvořil Tomáš Alexandr
Joomla Templates by Wordpress themes free